Neden? 20 Adımda %100 Matematik

Ön Söz  

Bir çok öğrenci eğitim hayatı boyunca matematik dersini öğrenmekte ve uygulamak-ta zorluk yaşamaktadır. Bu konuda çeşitli eğitim kurumlarında matematik öğretmenliği yaptığım süre içerisinde matematik temelinin iyi olmadığına inanan ve matematik konu-larını asla öğrenemeyeceği kanısına kapılmış onlarca öğrenciyle birebir çalışma fırsatı buldum.

Başlangıçta hazırladığım küçük ve basit materyaller ile onlara matematiği öğretmeyi hedefledim. Matematik öğrendikçe matematik dersini daha da sevmeye başlayan öğren-cilerimin de tavsiyeleri üzerine böyle bir kaynak hazırlamaya karar verdim. Bu kitapta matematik öğretimini en basit adımlara parçalayarak başlangıçtan son adımına kadar öğ-renci ile diyalog halinde ve farklı bir üslup ile adımlarla öğretim tekniğini kullandım.  Matematik öğrenmek için gayret eden ve bu konuda güçlük çeken tüm öğrencilere başlangıç için sağlam bir adım olması dileğiyle…

Sevgilerimle
Mustafa BARDAK


5 Comments

enes

Ekim 14, 2014 at 7:49 pm

sayın hocam kitabınız kaçıncı sınıflara göre ?

    admin

    Ekim 23, 2014 at 1:54 pm

    9.sınıf konularını da kapsadığı için ilköğretim 8. sınıftan orta öğretim 9.sınıfa geçen ve YGS, KPSS, ALES, DGS tipi
    sınavlara hazırlanmak isteyen temeli zayıf tüm öğrencilere hitap eder. Başlangıç düzeyi olduğu için her hangi bir sınıfa yönelik değildir.

onur

Kasım 3, 2014 at 2:23 pm

süper kitap beni orta düzeye kadar yükseltti hiç bişey bilmiyordum teşekkürler hocam

H DERYAHAN

Nisan 30, 2015 at 9:47 am

Meslek lisesi mezunuyum.(okulu 17 sene önce bitirdim).Okul zamanında da mat.temeli zayıftı.Ygs hazırlanyorum.(gelecek sene için) Bu kitabınızla temel oluşturmak istiyorum. İstediğim bölüm için 20-25 net mat.gerekli.Hocam bu kitabınızdan sonra pekiştirmek için hangi katapları önerirsiniz? Teşekkürler.

Mustafa Bardak

Ocak 17, 2016 at 10:46 am

İkinci kitabı öneririm 😉

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.